Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce



 Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce 2014/2015

Klasa I a

Weronika Chmura

Oliwia Fabian

Milena Łuczkowska

Amelia Mamona

Gabriela Nowak

Natalia Pawłowska

Zuzanna Samoń

 

Klasa I b

Jakub Duda

Aleksandra Gołaś

Kacper Jamróz

Aleksandra Kopiś

Michał Marek

Mateusz Sołtys

 

Klasa II a

Oliwia Cieślik

Bartosz Dworniczak

Paulina Jarosz

Maria Kupczak

Angelika Pawłowska

 

Klasa II b

Nikola Kasperek

Aleksander Kozłowski

Natalia Nosek

Kajetan Olszański

Szymon Studzian

Natalia Zbiciak

 

Klasa III a

Gabriel Chmiel

Oliwia Lizoń

Estera Lorkiewicz

 

Klasa III b

Kornelia Grobelska

Oliwia Krawczak

Kamil Krysa

Wiktoria Kubiak

Natalia Reszka

Ewelina Zgrajka

Natalia Rejak


KLASA IV A

AMELIA ODEYALE

5,36

PATRYCJA WIDOMSKA

5,27

JAKUB BIERNASIUK

5,09

NATALIA OLESZEK

5,09

GRZEGORZ STARZYŃSKI

4,91

 

KLASA IV B

MARTYNA BOWANKO

5,09

ALICJA ŚWIĄTEK

5,09

AMELIA WÓJCIK

5,09

OSKAR BEDNARCZYK

5,0

PATRYCJA SUCHECKA

5,0

JULIA ZARĘBSKA

4,91

WIKTORIA MAMONA

4,82

MARCIN TUROWSKI

4,82

 

KLASA V A

MARCIN GOŁAŚ

4,8

WERONIKA REJAK

4,8

 

KLASA V B

LIWIA JÓZEFCZUK

5,18

WERONIKA PROKOPIUK

5,18

KACPER KOPIŚ

4,9

 

KLASA VI A

ALEKSANDRA MICHOŃ

5,82

ALEKSANDRA OLESZEK

5,36

EMILIA SUSKA

5,4

JUSTYNA BĘDZIŃSKA

5,09

DOMINIKA SAŁATKA

4,8

 

KLASA VI B

NATALIA KUŚMIREK

5,73

KAROL ŁOŚ

5,36

MARCIN MISZCZUK

4,91

GABRIELA BAKA

4,82

ZUZANNA ZAPRAWA

4,75

 

 

STYPENDYŚCI

Aleksandra Michoń  5,82

Natalia Kuśmirek  5,73

 



UCZNIOWIE OSIĄGAJĄCY NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE

                                                                                                          I SEMESTR   2013/2014

 

Klasa I a

Krzysztof Biszczad

Oliwia Cieślik

Bartosz Dworniczak

Paulina Jarosz

Maria Kupczak

 

Klasa I b

Kajetan Olszański

Natalia Zbiciak

 

Klasa II a

Oliwia Lizoń

Estera Lorkiewicz

Nikola Mrozik

Bartłomiej Olek

 

Klasa II b

Kornelia Grobelska

Oskar Huczewski

Oliwia Krawczak

Kamil Krysa

Karolina Luterek

Natalia Rejak

Natalia Reszka

Ewelina Zgrajka

 

 

 

Klasa III a

Jakub Biernasiuk

Amelia Odeyale

Natalia Oleszek

Patrycja Widomska

 

Klasa III b

Oskar Bednarczyk

Martyna Bowanko

Wiktoria Mamona

Wanessa Mirzoyan

Patrycja Suchecka

Alicja  Świątek

Alicja Świetlicka

Marcin Turowski

Amelia Wójcik

Julia Zarębska

 

Klasa IV a

Marcin Gołaś

5,1

Weronika Rejak

4,8

Kacper Rudziński

4,7

 

Klasa IV b

Weronika Prokopiuk

5,36

 Liwia Józefczuk

5,09

Tomasz Pelica

5,0

 

Klasa V a

Aleksandra Michoń

5,63

Emilia Suska

5,45

Justyna Będzińska

5,27

Aleksandra Oleszek

5,18

 

Klasa V b

Natalia Kuśmirek

5,68

Karol Łoś

5,2

Gabriela Baka

5,0

Dominika Marek

4,9

Zuzanna Zaprawa

4,8

 

Klasa VI a

Anna Kolasa

5,2

Wiktoria Osieleniec

5,0

Blanka Rzepecka

5,0

Michał Szymański

5,0

Marcin Wieleba

5,0

Julia Nowak

4,77

 

Klasa VI b

Paweł Starzyński

4,78

 

Klasa VI c

Karolina Gołaś

4,89

Katarzyna Rudzińska

4,89

Filip Zygan

4,78

 

 



Strona zmodyfikowana: 24-01-2015, Autor: Anna Wójcik Created by InTegrum CMS